DahaFit Sportif Tesisler

DahaFit Sportif Tesisler, Fitness Eğitmeni Derya Yavuz tarafından 2018 yılında kurulmuş ve Reformer Pilates Aleti üretim sürecinden öncesinde Pilates, Fonksiyonel Antrenman ve Fitness antrenmanlarının yapılabildiği çok yönlü bir PT Stüdyosu olarak faaliyet göstermiştir.

Eğitmenlik ve işletmecilik sürecimizde edindiğimiz tecrübe, bilgi birikimi ile kullanıcı ve Pilates Eğitmenlerinin ihtiyaçlarına yönelik edindiğimiz birikimler doğrultusunda DahaFit Fitness Equipment adı altında Pilates Reformer Aletleri üretim sürecini başlattık.

Bu süreçte "evde-ofiste-yazlıkta-pt studyosunda ve fitness salonunda" reformer pilates yapılmasını sağlamak ve "Her Zaman, Her Yerde Reformer Pilates Egzersizleri" mottosu ile yaptığımız araştırma&geliştirmeler neticesinde, bünyesinde bir çok yeniliği barındıran ve sektöre yeni bir soluk getiren Katlanabilir ve Taşınabilir Reformer Pilates Aleti Üretimini gerçekleştirdik.

Pilates profesyonellerinin isteğine cevap veren çok sayıda detayı ve yeniliği, ihtiyaç duyduğumuz kolay erişim ve konforun yanısıra gerçek anlamda hareket özgürlüğü sunan yeni nesil bir ekipmanların üretiminde, kullanıcılara güvenli bir şekilde hizmet verebilmek adına araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizi uzun yıllar sürdürdük. Her seviye için ekonomik ve fonksiyonel ürünler sunabilmek amacıyla, üretim sürecine sürekli yeni şeyler ilave ederek yolumuza devam ediyoruz.

Kuvvet ve esneklik kazanma, günlük yaşam faaliyetlerinin daha kolay yapılması, iyi görünen sağlıklı fit bir vücuda sahip olmak, omuz, diz vb. sakatlıklar yaşamış kişileri kuvvetlendirme, hamileler için doğum öncesi ve sonrası çalışmalar, omurga problemleri, atletik kabiliyetlerin yükseltilmesi gibi bir çok alanda kullanılan, en yüksek kalitede, patentli tasarımlara sahip ve estetik bütünlük taşıyan ekipmanlar sunuyoruz.


Her zaman, her yerde Reformer Pilates egzersizleri!

İletişim Bilgilerimiz

Saray Mahallesi Site Yolu Caddesi, Anel Plaza (Hisar Hastanesi Yanı) Ümraniye – İSTANBUL

[email protected]

(0216) 606 30 30

(WhatsApp) 0552 808 00 44